Tel

+123-456-7890

Email

[email protected]

Zabieg depilacji laserowej jest zdecydowanie wygodny i skuteczny. Dzięki niemu, można pozbyć się zbędnego owłosienia szybko, wygodnie i bez podrażnień.

Zalety zabiegu depilacji laserowej

Warto pamiętać, że depilacja zwykłą maszynką lub woskiem, nie daje pełnej skuteczności. Tego typu domowe metody mogą prowadzić do bolesnych podrażnień oraz wrastania włosków. O tym dyskomforcie można zapomnieć, korzystając z oferty specjalnych zabiegów depilacji laserowej. Bonadea-krakow.net.pl to najlepsza oferta na usunięcie zbędnego owłosienia. W gabinecie używa się specjalnego, nowoczesnego lasera, który pozwala na uzyskanie pożądanych efektów. Komfortowe i szybkie usunięcie włosia to zdecydowana zaleta tego typu zabiegu. Oprócz tego, efektem gładkiej skóry można cieszyć się dłużej.

Najlepszy laser 

Skuteczne efekty depilacji laserowej może zapewnić specjalny laser. To właśnie dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie zabiegu. Nowoczesna generacja sprzętu używanego w gabinecie daje gwarancję szybkiego i skutecznego zabiegu. Najnowszej generacji laser, daje możliwość usunięcia zbędnego owłosienia na stałe. Oprócz tego, urządzenie spełnia wszelkie standardy oraz normy europejskie. Jego wykorzystanie jest więc w pełni bezpieczne dla pacjenta.

Depilacja laserowa – podstawowe informacje

Przed zabiegiem, warto pamiętać, że usuwanie włosów jest procesem stopniowym. Co oznacza to w praktyce? Aby zabieg był w pełni skuteczny, trzeba powtarzać go regularnie. Zalecana liczba zabiegów to cztery zabiegi wykonywane w odstępach od 4 do 12 tygodni. Wówczas, można uzyskać odpowiednie, oczekiwane rezultaty zabiegu. Zanim pacjent zdecyduje się na depilację laserową, warto sprawdzić jakie części ciała można poddać zabiegowi. Specjalny laser diodowy pozwala na usunięcie owłosienia z klatki piersiowej, okolic bikini, pach, szyi czy nóg. Dla każdego zainteresowanego ofertą, zachęca się do przeanalizowania specjalnego cennika zamieszczonego na stronie bonadea-krakow.net.pl.

Jak przygotować się do zabiegu?

Żeby depilacja laserowa była w pełni skuteczna, należy zapoznać się z specjalnymi zasadami, które pomogą przygotować skórę do zabiegu. Pierwszą i najbardziej podstawową zasadą jest odpowiednie nawilżenie skóry. Skóra nie może być sucha ani podrażniona. Przed wykonaniem zabiegu należy ją nawilżać, w czym pomóc mogą specjalne balsamy czy kremy nawilżające. Dodatkową pomocą może być picie dwóch litrów wody dziennie. Bardzo ważne jest, aby od 4 do 8 tygodni przed zabiegiem nie wyrywać włosków pęsetą, woskiem czy maszynką do golenia. Może prowadzić to do podrażnień, które są jednym z przeciwwskazań do wykonania zabiegu depilacji laserowej. Oprócz tego, nie zaleca się stosowania peelingów chemicznych od 1 do 2 tygodni przed planowanym zabiegiem. Warto pamiętać o tym, że przynajmniej od 4 do 6 tygodni przed zabiegiem, nie można opalać skóry. Stosowanie samoopalaczy czy opalanie skóry na słońcu, stanowią jedno z przeciwwskazań do wykonania zabiegu depilacji laserowej. Wszystkie te wymagania pozwolą na skuteczne przygotowanie skóry do zabiegu. Co za tym idzie jego efekty będą zadowalające, a sam zabieg szybki i komfortowy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają wykonanie depilacji laserowej skóry. Warto więc zapoznać się z listą lub poprosić specjalistę o konsultację i wyjaśnienie tych powodów. Dzięki temu pacjent może być bezpieczny i uniknąć negatywnych skutków, które zabieg mógłby za sobą pociągnąć. Zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta to kluczowy aspekt każdego zabiegu.

 

Recommended Articles

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 3